Залиште свій телефон:


Інженерно-будівельна компанія «АЗБІ» більше 10 років успішно працює на національному ринку, реалізуючи будівельні проекти для українських та європейських інвесторів.

Пріоритетними напрямками нашої діяльності являються:

  • генпроектування
  • послуги генпідряду
  • виконання функцій Замовника
  • а також, сервісне обслуговування побудованих об’єктів

З нашими партнерами та замовниками ми вибудовуємо довготривалі, довірливі та прозорі відносини. В процесі спільної роботи ми багато чому в них навчаємося та завжди готові поділитися своїм досвідом і знаннями.

 

Системний підхід, стабільне виконання взятих на себе зобов’язань, висока гнучкість та мобільність в роботі – саме за ці якості нас цінують наші клієнти.

Увага до деталей, економічність та екологічність в роботі, застосування інновацій дають можливість нам не просто якісно проектувати та будувати, але й динамічно розвиватись, позитивно змінюючи світ навколо нас.

Наша головна перевага – міцний кадровий потенціал, можливість для кожного члена команди проявити та реалізувати себе. Наші співробітники розділяють цінності нашої компанії, що дає можливість їм ідентифікувати себе з нею.

«АЗБІ» - компанія, спеціалісти якої бажають допомагати нашим клієнтам, здатні це робити та роблять це. Для нас важливий безперервний розвиток наших партнерів та замовників. Саме тому ми прагнемо стати частиною їх бізнесу та сприяти їх безперервному росту.

З кожним роком наша компанія розширює географію своєї діяльності та в період до 2017 р. планує вихід на міжнародний ринок.