Залиште свій телефон:

18.10

У Львові відкрився новий сервісний центр SCANIA

В середині жовтня відбулося урочисте відкриття сервісної станції вантажної техніки «Сканія Львів». Сучасний центр площею 2520 кв.м. пропонує послуги з продажу, ремонту та обслуговування техніки SCANIA в Західному регіоні України. В просторому приміщенні центру розташувались 6 ремонтних постів, склад запасних частин та мийка вантажних автомобілів.

Відкриття нового центру «Сканія Львів» відбулося в рамках стратегічного розвитку сервісних станцій SCANIA в Україні. До реалізації даного проекту була залучена Інженерно-будівельна компанія «АЗБІ». В її історії – це другий, успішно реалізований проект для SCANIA, провідного виробника важковозних вантажівок, міських та туристичних автобусів, а також, промислових та суднових двигунів.

При реалізації проектів використовувалась технологія будівництва швидкомонтованих будівель Lindab на основі легких металевих конструкцій. Будівлі відповідають всім вимогам та стандартам компанії SCANIA, а будівельні роботи виконані в повному обсязі та вчасно.

В цьому році виповнюється 18 років компанії SCANIA в Україні. Ми вітаємо наших Партнерів та бажаємо успіхів у досягненні амбіційних цілей!